• Zadzwoń 509 426 977
  • Email biuro@prezent-upominek.pl

Agencja Reklamowa Ważka

to profesjonalny usługodawca w dziedzinie gadżetów reklamowych z logo Klienta. Na rynku jesteśmy już kilka lat i nasz fach znamy od podszewki. Nasza oferta obejmuje szeroko pojęte artykuły reklamowe z kategorii biuro, odzież, elektronika, wyroby ze skóry, parasole, zestawy alkoholowe, ceramika, zestawy świąteczne i inne.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami krajowymi oraz z UE, co daje gwarancję wysokiej jakości oferowanych produktów.

Wyróżnia nas JAKOŚĆ zarówno usług jak i gadżetów. KOMPLEKSOWOŚĆ w naszym wydaniu oznacza zgromadzenie wszystkich usług w jednym miejscu - począwszy od poznania Twoich potrzeb w siedzibie firmy, stworzenia oferty zgodnej z otrzymanymi wytycznymi, po wykonanie wizualizacji graficznej, nadzorowanie realizacji zlecenia i dostarczenie oznakowanego towaru do siedziby firmy. Zajmując się realizacją zleceń od początku do końca jesteśmy w stanie działać znacznie sprawniej. Większość naszych Klientów trafia do nas z polecenia. Kluczem jest ZAUFANIE i NIEZAWODNOŚĆ. Agencja Reklamowa Ważka to gwarancja pewnej i terminowej realizacji każdego zamówienia. W naszych działaniach stawiamy na nowe TRENDY i rozwiązania.

Agencja Reklamowa Ważka

Kinga Dzwoniarska
Kinga DzwoniarskaDział Handlowy
Katarzyna Sypniewska
Katarzyna SypniewskaDział Handlowy
Patrycja Olkiewicz
Patrycja OlkiewiczDział Handlowy
Weronika Kamińska
Weronika Kamińska Dział Handlowy
Aleksandra Walicka
Aleksandra WalickaAsystentka działu handlowego
Patrycja Ligocka
Patrycja LigockaAsystentka Zarządu

 

Agencja Reklamowa Ważka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Koszuty Parcele 33, 62-400 Słupca, NIP: 667-17-71-101