• Zadzwoń 509 426 977
  • Email biuro@prezent-upominek.pl

Agencja Reklamowa Ważka

to profesjonalny usługodawca w dziedzinie gadżetów reklamowych z logo Klienta. Na rynku jesteśmy już kilka lat i nasz fach znamy od podszewki. Nasza oferta obejmuje szeroko pojęte artykuły reklamowe z kategorii biuro, odzież, elektronika, wyroby ze skóry, parasole, zestawy alkoholowe, ceramika, zestawy świąteczne i inne.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami krajowymi oraz z UE, co daje gwarancję wysokiej jakości oferowanych produktów.

Wyróżnia nas JAKOŚĆ zarówno usług jak i gadżetów. KOMPLEKSOWOŚĆ w naszym wydaniu oznacza zgromadzenie wszystkich usług w jednym miejscu - począwszy od poznania Twoich potrzeb w siedzibie firmy, stworzenia oferty zgodnej z otrzymanymi wytycznymi, po wykonanie wizualizacji graficznej, nadzorowanie realizacji zlecenia i dostarczenie oznakowanego towaru do siedziby firmy. Zajmując się realizacją zleceń od początku do końca jesteśmy w stanie działać znacznie sprawniej. Większość naszych Klientów trafia do nas z polecenia. Kluczem jest ZAUFANIE i NIEZAWODNOŚĆ. Agencja Reklamowa Ważka to gwarancja pewnej i terminowej realizacji każdego zamówienia. W naszych działaniach stawiamy na nowe TRENDY i rozwiązania.

Agencja Reklamowa Ważka