• Zadzwoń 509 426 977
  • Email biuro@prezent-upominek.pl

11-12 marca 2020 r.

VI TARGI GIFT SHOW

W dniach 11-12 marca 2020r. odbyła się szósta edycja Targów Gift Show Agencji Reklamowej Ważka. Jest to jedyne takie wydarzenie w naszej okolicy, z którego jesteśmy bardzo dumni. Od sześciu lat przyjeżdzają do nas Wystawcy z całej Polski, aby zaprezentować naszym Klientom tysiące nowości z wielu kategorii gadżetów reklamowych. W tym roku targi trwały dwa dni, a Klienci przybywali na umówioną wcześniej godzinę. Dzięki temu każdy z Handlowców mógł w pełni poświęcić swoją uwagę każdemu Klientowi z osobna. Klienci byli zachwyceni nową formą spotkania a także samymi produktami. Targi odbyły się w Dworku Czardasz w Piotrowicach.

14 marca 2019r.

V TARGI GIFT SHOW

14 marca 2019r odbyła się piąta edycja Targów Gift Show. Jak co roku nasi Klienci przybyli licznie, aby zapoznać się z szeroką ofertą upominków reklamowych. 
W tym roku spotkanie odbyło się w Dzworku Czardasz w Piotrowicach.Nasi Klienci mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w tematyce gadżetów reklamowych. 
Po części wystawowej wszyscy zebrani goście mogli posłuchać występu młodego wokalisty, kosztując przy tym tort, ponieważ świętowaliśmy 5 edycję naszego spotkania z Klientami i Wystawcami. 

15 marca 2018r.

IV TARGI GIFT SHOW

Kolejna edycja Targów Gift Show odbyła się 15 marca 2018r. w restauracji "Pod białą różą" w Słupcy. Na spotkanie przybyło ośmioro wystawców oraz bardzo dużo gości z kilku regionów Polski. Na targach prezentowaliśmy kilka tysięcy różnych upominków reklamowych z wielu kategorii. Można było poznać nowości 2018 oraz najciekawsze trendy.
Tegoroczne targi odbyły się pod hasłem: Spotkajmy się przy gorącej czekoladzie, zatem nasi goście mogli skosztować fondue z owocami. 

Cieszymy się, że na nasze targi reklamy przybywa z roku na rok coraz większa liczba gości. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia w przyszłym roku :)

23 marca 2017r.

III TARGI GIFT SHOW

23 marca 2017r. już po raz III odbyły się Targi Gift Show organizowane przez naszą Agencję Reklamową Ważka. W tym roku targi odbyły się w Pensjonacie Magnat w Piotrowicach (powiat słupecki). Całe wydarzenie oprawione było hasłem „Spotkajmy się przy kawie”. Na wydarzenie przybyli goście z różnych stron Polski – ze Słupcy, Strzałkowa, Wrześni, Kostrzyna oraz stolicy Wielkopolski –Poznania. Jak również z Lądku, Kleczewa, Konina, Koła, Turku i słynnego Jarocina a także ze Strzelna, Sompolna, Gniezna i dalekiego Sosnowca.  Targi dały możliwość obejrzenia kilku tysięcy produktów – w jednym miejscu i czasie. Były to nowości 2017 z kategorii ceramika reklamowa, galanteria skórzana artykuły biurowe, torby i plecaki, wypoczynek, elektronika, breloki, odzież. Wśród gości, wystawców oraz organizatorów panowała sympatyczna atmosfera, której towarzyszył aromatyczny zapach kawy.

Targi Gift Show cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów, którzy doceniają Agencję Reklamową Ważka za jakość, zarówno usług jak i gadżetów, za kompleksowość w realizacji zleceń oraz darzą głębokim zaufaniem, wypracowanym przez lata.

10 marca 2016r.

II TARGI GIFT SHOW

Po sukcesie Targów Gift Show, które odbyły się w maju 2015 r. przyszedł czas na drugą edycję. 10 marca, Targi Gift Show odbyły się w Dworku Czardasz w Piotrowicach (powiat słupecki), a wzięło w nich udział ponad dziesięciu wystawców – agencji reklamowych.

Targi Gift Show to doskonała okazja do spotkania producentów, projektantów upominków, importerów oraz osób/firm/instytucji poszukujących prezentów na różne okazje. Na wyeksponowanych stoiskach wystawców zaprezentowane zostały liczne artykuły promocyjne, gadżety reklamowe czy też pomysłowe prezenty okolicznościowe.

Na tychże targach pojawił się także starosta słupecki Mariusz Roga oraz kierownik powiatowego Wydziału Strategii, Rozwoju i Promocji Anita Kubicka, którzy zapoznali się z najnowszą, przebogatą ofertą wystawiających się agencji reklamowych.    

"Rynek upominków prężnie się rozwija, o czym można było się przekonać podczas targów, oglądając wiele pomysłowych artykułów promocyjnych. Atutem imprezy była również możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych. Targi odwiedziły bowiem osoby decyzyjne  z działów zakupów firm, z działów marketingu, organizatorzy eventów i innych imprez – słowem wszyscy ci, którzy poszukują inspiracji w dziedzinie gadżetów reklamowych".

Tu można obejrzeć film,, który przedstawia proces realizacji zamówienia oraz przybliża różne formy znakowania. Premiera filmu miała miejsce właśnie na Tragach Gift Show 2016.

21 maja 2015r.

I TARGI GIFT SHOW

Nasza agencja postanowiła zorganizować pierwsze w naszym regionie Targi Gift Show, które są dla wszystkich osób decyzyjnyvh z działów zakupów firm, osób decyzyjnych z działów marketingu, organizatorów eventów i imprez targowych.  

W programie była okazja do poznania ciekawych produktów i najświeższych trendów. Można było zapoznać się z wieloma upominkami z kilkunastu kategorii. Targi to doskonały sposób do spotkania najważniejszych dostawców Agencji Reklamowej Ważka. Po części wystawowej nasi Klienci brali udział w konkursie a następnie wspólnie zasiedliśmy do lunchu.