• Zadzwoń 509 426 977
  • Email biuro@prezent-upominek.pl

Wierzymy, że zaprezentowane produkty spełnią Państwa oczekiwania i doskonale sprawdzą się w codziennej praktyce. Zachęcamy do kontaktu, służymy wszelką pomocą i fachową poradą.

 

Agencja Reklamowa Ważka

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Koszuty Parcele 33

62-400 Słupca

NIP 667-17-71-101

 


Agencja Reklamowa Ważka

Kinga Dzwoniarska
Kinga DzwoniarskaPrezes Zarządu/Dział Handlowy
phone: 509 426 977
e-mail: k.dzwoniarska@prezent-upominek.pl
Weronika Kamińska
Weronika Kamińska Członek Zarządu/Dział Handlowy

phone: 721 103 061

e-mail: weronika@prezent-upominek.pl

Patrycja Olkiewicz
Patrycja OlkiewiczDział Handlowy

phone: 695 947 632

e-mail: patrycja@prezent-upominek.pl

Katarzyna Sypniewska
Katarzyna SypniewskaDział Handlowy

phone: 517 602 904

e-mail: katarzyna@prezent-upominek.pl

Aleksandra Walicka
Aleksandra WalickaAsystentka działu handlowego

phone: 661 113 812

e-mail: aleksandra@prezent-upominek.pl

Patrycja Ligocka
Patrycja LigockaAsystentka Zarządu

phone: 691 749 495

e-mail: p.ligocka@prezent-upominek.pl

 

Agencja Reklamowa Ważka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Koszuty Parcele 33, 62-400 Słupca, NIP: 667-17-71-101