• Zadzwoń 509 426 977
  • Email biuro@prezent-upominek.pl

Fachowa pomoc

Wierzymy, że zaprezentowane produkty spełnią Państwa oczekiwania i doskonale sprawdzą się w codziennej praktyce. Zachęcamy do kontaktu, służymy wszelką pomocą i fachową poradą.

KONTAKT

Agencja Reklamowa Ważka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Koszuty Parcele 33
62-400 Słupca
NIP: 667-17-71-101


Agencja Reklamowa WAŻKA Paweł Dzwoniarski
ul. Skrzetuskiego 1
62-400 Słupca
NIP: 667 164 65 31


Dział Handowy:

Katarzyna Sypniewska
Tel: 517-602-904
e-mail: katarzyna@prezent-upominek.pl

Patrycja Olkiewicz
Tel: 695 947 632
e-mail: patrycja@prezent-upominek.pl

Kinga Dzwoniarska
tel: 509 426 977
e-mail: k.dzwoniarska@prezent-upominek.pl

Weronika Kamińska
Tel: 721 103 061
e-mail: weronika@prezent-upominek.pl


Administracja

Patrycja Ligocka
Tel: 691 749 495
e-mail: p.ligocka@prezent-upominek.pl

Aleksandra Walicka
Tel: 661 113 812
e-mail: aleksandra@prezent-upominek.pl

 

ZAPYTANIE

 

Agencja Reklamowa Ważka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Koszuty Parcele 33, 62-400 Słupca, NIP: 667-17-71-101